Партнери:

Відгуки

Друзі!
Нам дуже важлива Ваша думка про нас і нашу продукцію!
Всі свої зауваження, побажання і враження Ви можете залишити тут - ми постараємося їх врахувати, щоб Ви були задоволені!
Всі спірні випадки ми стараємося вирішувати в користь наших клієнтів.
Запевняємо, що ні одне із Ваших побажань не залишиться без уваги.
Пишіть свої побажання, пропозиції, ідеї. Ми постараємося відповісти і втілити в життя найцікавіші ідеї.

Заповніть форму

Роман 18.09.2017
Дякую за супер смачні суші за доступну ціну....потішив свою кохану)

Великий Панда: Роман, дякуємо за Ваш відгук. Раді, що Вам все сподобалось))
Оксана 17.09.2017
Дякую,Вам за неймовірно смачні, а головне свіжі суші,замовляю не перший раз і жодного разу не розчарувалась,д якую що Ви є,так тримати.

Великий Панда: Оксана, дуже дякуємо Вам, за таку хорошу оцінку нашого сервісу. Стараємось задля Вашого задоволення)
Катерина 08.09.2017
Замовлення робила перший раз,піцу чекали трошки довго, але нас попередили про час.Всі залишились задоволені!
Дуууууже смачно!Дуже дякуємо!

Великий Панда: Катерина, дуже Вам дякуємо за довіру. Раді, що Вам все сподобалось)
Іванна 07.09.2017
У вас дуууже смачні роли...молодці, бо інших доставках не завжди відчувається смак інгредієнтів, а вас завжди все чотко, та й ціни впринципі адекватні!

Великий Панда: Іванна, дуже дякуємо за таку хорошу оцінку нашого сервісу, після таких слів хочеться працювати із ще більшим задоволенням ))
Сергій1402 07.09.2017
Якісно,ШВИДКО і дуже СМАЧНО!!!так тримати.

Великий Панда:
Сергій, дякуємо Вам за хорошу оцінку нашого сервісу. Нам приємно, що Ви задоволені якістю нашого сервісу)
Богдан 06.09.2017
Нарахунок цін точно!!! Раніше замовляв, а тепер ні! Бо ціни дуже високі за таку саму ціну можу знайти кращі пропозиції та якість.дякую!зр обіть акційні набори,зменшивш и ціни більший попит був точно,особисто ми в офіс чи додому зпмовляли!

Великий Панда: Богдан, є два варіанти зменшення ціни: 1 - Зменшити вагу найдорожчих інгредієнтів в ролах, 2 - Перейти на дешевші та менш якісні інгредієнти (наприклад, замість сиру Філадельфія давати крем-сир, замість ікри Тобіко давати ікру Масаго і т.д.). Богдан, навіть, якщо Ви згідні на таке, то ми не згідні. Вже 3 роки ми використовуємо тільки найякісніші продукти, не зменшуємо кількість риби в ролах і вимагаємо за це ціну, яка відповідає якості. Саме завдяки такому підходу ми заручилися любовю клієнтів та найбільшою кількістю замовлень на ринку доставки Львова.
Оксана 06.09.2017
Зменшили б ціни на суші і піцу було б набагато більше замовлень!!!!! Багато моїх знайомих люблять вашу продукцію , але шукають вигідніші пропозиції

Великий Панда: Оксана, є два варіанти зменшення ціни: 1 - Зменшити вагу найдорожчих інгредієнтів в ролах, 2 - Перейти на дешевші та менш якісні інгредієнти (наприклад, замість сиру Філадельфія давати крем-сир, замість ікри Тобіко давати ікру Масаго і т.д.). Оксана, навіть, якщо Ви згідні на таке, то ми не згідні. Вже 3 роки ми використовуємо тільки найякісніші продукти, не зменшуємо кількість риби в ролах і вимагаємо за це ціну, яка відповідає якості. Саме завдяки такому підходу ми заручилися любовю клієнтів та найбільшою кількістю замовлень на ринку доставки Львова.
Вiктор 06.09.2017
Чим зумовлений постiйний рiст цiн на сушi i пiццу?))

Великий Панда: Віктор, ціни на роли ми втановлюємо інтуітивно. Не шукайте в цьому ніякої логіки, тому що її тут немає. Незважаючи на такий нестардартний підхід наші ціни залишаються ринковими та мають найкраще співвідношення ціна/якість. Дякуємо,
за інтерес!
Яна 05.09.2017
Замовляю суші і піццу на Вашому сайті вже 2-ий рік. Дуже подобається якість продукції, швидкість доставки замовлення і смак!! Все дійсно дуже смачно! Особливо смакують теплі роли, вони-надзвичайн і!! Дякую команді Панда за ефективну і якісну роботу!

Великий Панда: Яна, дуже дякуємо за такий надзвичайно приємний відгук)Стараємо сь заради Вашого задоволення))
Христя 04.09.2017
Дякую за смачні суші, завдяки Вам вечір видався просто чудовим)))))))

Великий Панда:
Христя, дякуємо за такі хороші слова, дуже раді, що Вам посмакували наші суші)
Тетяна 03.09.2017
Доброї ночі.хоча її важко назвати доброю.Привезли замовлення набір Темпура.Почнем з того,що вигляд і смак в них був аьсолютно однаковий(мало би бути 3 види).До того ж вони були жахливо пережарені,несм ачні,на них був нежувабельний кляр.Прошу керівництво прийняти міри,бо будете втрачати клієнтів.дякую.

Великий Панда:
Тетяна, дуже шкода, що вам не засмакували наші роли, нажаль наш менеджер не зміг до Вас додзвонитись для того, щоб з'ясувати деталі стосовно даного замовлення.
Вікторія 01.09.2017
Дуже вам дякую за мега смачні суші. До цього часу брала суші інших компаній, але Тепер буду брати лише ваші. Найсмачніші суші, які я пробувала у Львові, а пере пробувала я багато. Дякую - тепер я ваш постійний клієнт.

Великий Панда: Вікторія, дуже вам вдячні за довіру і такий чудовий відгук. Раді, що Вам смакують наші суші)Стараємось для вас))
Анна 30.08.2017
Набір Схід сонця смачнющий))))))

Великий Панда:
Анна, дякуємо за таку хорошу оцінку нашої праці, раді що Вам все було до смаку)))
Валентина 30.08.2017
Привезли все швидко, кур'єри дуже ввічливі...

Великий Панда: Валентина, дякуємо за відгук. Стараємось заради Вас)
Денис 29.08.2017
Є запитання. Коли тобі привезли не те, що ти замовляв, то відлік часу починається з якого моменту ?

Великий Панда: Денис, відлік часу починається з моменту поступлення замовлення.
Bohdan 29.08.2017
Піца тут смачна замовляв пару разів

Великий Панда: Богдан, дякуємо, що замовляєте у нас знову і знову. Раді, що Вам смакують наші піци)
Маряна 27.08.2017
Дуже часто замовляю суші і піцу в Панда суші і Панда піца. Найбільше нам смакує салат Цезар, оранж рол і піца Гавайська. Раджу спробувати! Все завжди дуже смачне!!!!!! Дякую!

Великий Панда: Мар'яна, дуже дякуємо за такий хороший відгук, щодо якості нашого сервісу. Раді, що Вам все смакує)
Аня 26.08.2017
Дякую за роли, смачні та акуратно зроблені. Добре, що був соус унагі - дуже люблю його. Довгенько чекала на замовлення, але час очікування було компенсовано знижкою, як і вказано на сайті; сподобалося, що кур'єру не потрібно було нагадувати про це. Замовлятиму ще :))

Великий Панда:
Аня, дякуємо що оцінили якість нашого сервісу. Працюємо заради Вашого задоволення)
Юрій 21.08.2017
Частенько замовляємо з дружиною у вас піцу, інколи суші. Чесно кажучи, кращої піци у Львові ніде не пробував, без жодних перебільшень. Ви супер круті! Дякуємо вам за якість) Головне не змінюйте рецептів та методів приготування, не починайте використовувати дешеві інгредієнти, як роблять багато компаній що вже набрали хорошу базу клієнтів. Залишайтесь кращими;)

Великий Панда: Юрій, дуже вдячні за таку надзвичайно хорошу оцінку нашої праці. Завжди намагаємось ставати ще кращими, щоб Ви смакували нашою продукцією із ще більшим задоволенням)
Єлизавета 16.08.2017
Замовляляємо досить давно, сьогодні вирішила написати нарешті відгук. Хочу подякувати колективу за завжди вчасну доставку та смачнющі роли))))Молодці!!!

Великий Панда: Єлизавета, дякуємо Вам за такий хороший відгук. Дуже раді, що Вам завжди все смакує. Стараємось для Вас)

Партнери: