Повернутися до меню
Назад
КОРЗИНА
Назад
ПРО НАС

Онлайн-Ресторан - Панда Суші

Панда Суші  - це команда професіоналів та ентузіастів смачної кухні, яка Вас ніколи не підведе. Ми готуємо смачні та корисні страви японської та італійської кухонь та швидко доставляємо їх прямісінько до Вас по всьому м. Львів.

Якість та Швидкість!  - це два основних пріоритети в роботі команди Панда Суші. 
В першу чергу звичайно ж Якість. Суші та Піца готуються без затримок, одразу ж після Вашого замовлення. А завдяки сучасним технологіям та відповідальному навчанню працівників, свіжі страви можливо доставляти до 29хв в 75% замовлень.  Час 29хв ми вважаємо оптимальним для того, щоб страва була найвищої якості, а сама доставка вважалася Швидкою.  

Унікальні страви! Хочемо звернути Вашу увагу на страви в розробку яких ми вклали душу та пишаємося результатом:

 • Суші-Торти - це унікальна естетична презентація суші страв заради того, щоб Ваш захід став унікальним та неповторним.
  Суші-Торти - це розробка 2018 року. Інстаграм допоміг в формуванні ідеї. Ми звернули увагу на те, що фото одного з наших кейтерингів зібрало в два рази більше лайків, ніж інші фото нашого акаунта. На фото був зображений Суші-Торт, який ми зробили по замовленню клієнта. Побачивши це ми вирішили створити продукт, який готується швидко та виглядяє неповторно. Найбільше проблем було з тарою під суші торти. Два місяці пошуків та експерементів і сьогодні Ви можете замовити Суші-Торт та до 2-х годин отримати його на своєму заході. Будьте впевнені, Суші-Торт залишить гарні враження як у Вас так і у Ваших гостей. 


 • Піца Delux - піца із сиром в бортиках. Сир Мармуровий чи Сир Базиліко? - Обираєте Ви!
  Піца Delux - це розробка 2018 року. Ідея прийшла зненацька, від су-шефа однієї з наших кухонь. Попробувавши цю піцу, багато працівників сказали, що нічого подібного вони ще не коштували і це однозначно найкраща піца в їхньому житі. Саме тому ми вирішили прикласти максимум зусиль, щоб якнайшвидше її реалізувати. Але швидко не вийшло. Весь процес зайняв близько 2 місяців. Тішило лише те, що за 2 місяці експерементів піца стала ще смачнішою. Адже паралельно з розробкою Піци Delux, ми розробили нове тісто, яким ми досі пишаємося і рекомендує всім нашим друзям.
  P.S. Ідея загортати Сир в Бортики не є новою і походить з Англії. Але у Львові Панда Піца є першими, хто впровадив її в життя.
   
 • Black Pizza - це піца приготовлена на чорному тісті. Чорний колір йому надає природній барвник - Чорнило Каракатиці.
  Black Pizza -це розробка 2017 року. І знову ж таки, Панда Піца є першими, хто почав робити таку піцу. На відміну від піци Delux, найбільше часу зайняла не сама розробка, а пошук ключового інгредієнта - Чорнила Каракатиці. Адже виявилося, що ресторанний сектор в переважній більшості використовує Активоване вугілля, як барвник чорного кольору, а Чорнило Каракатиці доставляється ексклюзивно під замовлення. Піца доставляється виключно в чорній коробці та досі користується високим попитом. Характерний смак самого чорнила можна відчути скуштувавши піцу. 


🍣 Доставка Панда Суші 🍣

Панда швидкий! В нас три кухні в різних куточках Львова, тому Ми виконуємо свої обіцяння та справді доставляємо швидко та в обіцяний час. 
Панда педантичний! Тому Ви отримаєте суші або піцу безкоштовно (на ваш вибір) в разі запізнення кур'єра навіть на 1 хвилинку.
Панда фанат Якості! Тому ви можете бути впевненими, що інгредієнти у Ваших суші-ролах є найвищої якості. А якість виконання самих суші-ролів була тричі перевірена, перед відправкою Вам. 

Замовляючи у Панда Суші Львів, Ви завжди можете розраховувати на гарний настрій друзів, усмішку коханої та повагу колег за вдало організований вечір. Ми сумлінно працюємо над підтриманням та покращенням високого рівня якості нашого сервісу доставки суші.

 • Постійні клієнти оцінили наші старання та сміливо рекомендують нас друзям, адже 31.5% нових клієнтів замовляють по рекомендації друзів.
 • Близько 62% клієнтів зробили повторне замовлення протягом 1-го місяця після свого 1-го замовлення.


  Ми любимо свою справу! Ми любимо своїх клієнтів! Ми любимо своє місто Львів - тому готуємо тільки найсмачніші Суші та Піци з найякісніших інгредієнтів.  Доставка Панда Суші Львів - онлайн-ресторан з безкоштовною Доставкою Суші та Піци по Львову! 
   

Дякуємо, що Ви з нами!

МЕНЮ
Робочий день завершився. Почнемо роботу 10:00
Робочий день завершився. Почнемо роботу 10:00
Тс-с-с-с... панда спить.
Не будіть її!
Тс-с-с-с... панда спить.
Не будіть її!
Час початку прийому замовлення 10:00
Час початку прийому замовлення 10:00
Бажаєте продовжити?
Не показувати Не показувати
×