Повернутися до меню
Назад
КОРЗИНА
Назад
АКЦІЇ
 • -50% на кожну другу страву в чеку*

  -50% на кожну другу страву в чеку*

  Ця суперзнижка -50% на кожен другий товар в чеку розповсюджується на всі товари, крім акційних наборів піц (Набір піц люкс, Набір піц для Компанії, Набір піц Вигідний, Набір піц Італія).


  Це працює наступним чином: при замовленні 2-ох страв, на другий товар по спаданню ціни буде знижка -50%, при замовленні 4-ох страв - знижка буде на 2-ий і 4-ий, при замовленні 6-и страв - на 2-ий, 4-ий і 6-ий товари відповідно. І. так далі...


  Дана акція не сумується зі всіма іншими акціями компанії. Сайт автоматично підраховує знижку і вибирає максимально можливу для клієнта.


  При замовленні в телефонному режимі програма також автоматично підрахує знижку, а оператор Вам її повідомить.


  Смачного!

 • 3+1: кожна четверта страва в ПОДАРУНОК.

  3+1: кожна четверта страва в ПОДАРУНОК.


  Це супер пропозиція, яка дає змогу задовільнити всі смакові побажання. Адже в одному замовленні можуть бути  - роли, піца, салат, салат-паста, ВОК , набори, суші торти та навіть напої беруть участі в акції.


  При замовленні 4-ох страв, одна з них буде в подарунок (4-та по ціні). При замовленні 8-ми страв, дві  з них будуть в подарунок (4-та та 8-ма по ціні). При замовленні 12-ти страв, три з них будуть в подарунок (4-та, 8-ма та 12-та по ціні) і т.д


  Дана акція не сумується зі всіма іншими акціями компанії.

  Програма автоматично підрахує Вашу знижку, а оператор повідомить її Вам.

 • Філадельфія за відгук

  Філадельфія за відгук

  Основним пріоритетом компанії Панда Суші є підтримка незмінно високої якості та швидкості доставки замовлення до клієнтів, ми над цим багато працюємо і щиро радіємо Вашим оцінкам нашого сервісу. 

  Залиште відгук в якому вказаний номер товарного чеку одній з наших кухонь на Google Maps та отримайте приємний бонус від Панди --  рол «Філадельфія» з наступним замовленням.


МЕНЮ